REMONTUJEMY! NA SZÓSTKĘ... Z PLUSEM!

TWOJA EKIPA REMONTOWA
ZADZWOŃ PO DARMOWĄ WYCENĘ!514-562-800

Usługi elektryczne

Przy remoncie dowolnego pomieszczenia niezwykle często zdarza się, że trzeba zamontować lub naprawić gniazdko, lampę lub inny element instalacji elektrycznej. Potrzebne są do tego uprawnienia i po prostu doświadczenie.

Mamy je. I dlatego Twój remont zakończy się jeszcze szybciej, bo trafiłeś na specjalistów, którzy zajmą się wszystkim. To, że przy tym zaoszczędzisz pieniądze, to po prostu oczywistość – nie będziesz musiał wzywać osobnej firmy. A więc z nami zyskujesz czas, wygodę i pieniądze!

To naprawdę świetne rozwiązanie, bo jedni fachowcy zajmują się wszystkim i naprawdę się na tym znają. Zapomnij o wiecznym oczekiwaniu na wolny termin u elektryka. My zrobimy to od ręki.

Dzięki temu, że sami wykonamy wszelkie potrzebne usługi elektryczne my również szybciej skończymy swoją pracę. Często zdarza się, że nie można przejść do kolejnego etapu remontu, bez wykonania niektórych prac elektrycznych. A długie oczekiwanie na elektryków tylko wstrzymuje naszą pracę.. Jednak dzięki temu, że wybierasz nas, Ciebie to nie dotyczy.

TO WAŻNE:

Nawet jeśli nie wykonujemy u Ciebie remontu i tak możesz nas wezwać do wykonania potrzebnej usługi elektrycznej. Zadzwoń lub napisz, powiedz czego potrzebujesz, a my na pewno Ci doradzimy i znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie. Zapraszamy!

 

 

 

NASZA FIRMA TO DOBRY WYBÓR!
uslugi-remontowe-ikona

TERMINOWE
WYKONANIE PRAC

Jeżeli umówimy się z Tobą, że prace zakończymy w poniedziałek - to znaczy, że tak będzie.

uslugi-remontowe-ikona

STARANNOŚĆ
NA KAŻDYM ETAPIE

Nie uznajemy prowizorki, dlatego wszystkie prace wykonujemy tak jak należy, czyli dokładnie.

uslugi-remontowe-ikona

ESTETYCZNE
WYKOŃCZENIE PROJEKTU

Dbamy o detale. Dzięki temu nasze realizacje wyróżniają się wyjątkową estetyką.

uslugi-remontowe-ikona

LUDZIE
GODNI ZAUFANIA

Wybierając nasze usługi masz pewność, że wykonają je fachowcy, którzy przychodząc do pracy - zajmują się wyłącznie pracą.

uslugi-remontowe-ikona

WSPÓŁPRACA
NA JASNYCH ZASADACH

Informujemy naszych Klientów o szacunkowych kosztach zlecenia. Dzięki temu wiesz, że nie poniesiesz żadnych ukrytych opłat.

uslugi-remontowe-ikona

PORADY
SPECJALISTÓW

Korzystając z naszych usług, zawsze możesz liczyć na nieodpłatne porady, dotyczące realizacji Twojego projektu.

Kontakt

Planujesz remont? Zależy Ci na solidnym i terminowym wykonaniu prac? Wezwij naszą ekipę! Czekamy na Twój sygnał pod numerem: 514-562-800. Możesz także napisać do nas wiadomość e-mail kontakt[@]remontada.pl lub skontaktować się z nami poprzez formularz widoczny na stronie.

Działamy na terenie Śląska. Wykonujemy także większe zlecenia na obszarze całego kraju.

8 + 10 =

Potrzebujesz wyceny przed zamówieniem usługi? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści przeprowadzają darmowe wyceny na terenie następujących miast:

Będzin, Bieruń, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Katowice, Koziegłowy, Lędziny, Libiąż, Łaziska Górne, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pyskowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sosnowiec, Świętochłowice, Sławków, Tarnowskie Góry, Tychy, Wojkowice, Zabrze, Zawiercie, Żory.