REMONTUJEMY! NA SZÓSTKĘ... Z PLUSEM!

TWOJA EKIPA REMONTOWA
ZADZWOŃ PO DARMOWĄ WYCENĘ!514-562-800

Nakładanie gładzi

Przygotujemy Twoje ściany do dalszych zabiegów remontowych! Grunt… to dobra gładź! Najlepiej, gdy kładą ją prawdziwi fachowcy!

Wybierając oferowaną przez naszą firmę usługę nakładania gładzi otrzymasz „w pakiecie”:

  • gwarancję najlepiej dobranego materiału
  • profesjonalny wybór metody pracy – dokonywany pod kątem Twojego zlecenia
  • dopasowanie środków i narzędzi do wymogów pomieszczenia i Twoich oczekiwań
  • fachową aplikację gładzi, maksymalnie skracającą czas oczekiwania na możliwość rozpoczęcia kolejnych zabiegów remontowych
  • pomoc w zapewnieniu optymalnych warunków do nakładania gładzi (odpowiednia temperatura podłoża i otoczenia; wyrównana, czysta i sucha powierzchnia; likwidacja wilgoci i ewentualnych grzybów oraz osuszenie pomieszczeń – w tych działaniach pomagają nam nasi partnerzy, świadczący usługę elektroosmozy)
  • uzupełnianie luk i ubytków w ścianach – także po pierwszym malowaniu
  • przygotowanie powierzchni do dalszych zabiegów remontowych, które również znajdują się w naszej ofercie (m.in. malowanie, tapetowanie i inne).

Nie zwlekaj z rozpoczęciem remontu! Im wcześniej go zaczniemy, tym szybciej będziesz mógł cieszyć się odświeżonymi i zadbanymi pomieszczeniami! Dołącz do grona setek zadowolonych Klientów, którzy już wybrali naszą ofertę!

Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy że zadzwonisz pod numer: 514-562-800. Preferujesz kontakt mailowy? Napisz do nas na adres: kontakt@remontada.pl albo wyślij wiadomość przez widoczny na stronie formularz kontaktowy. Czekamy na Twój sygnał!

NASZA FIRMA TO DOBRY WYBÓR!
uslugi-remontowe-ikona

TERMINOWE
WYKONANIE PRAC

Jeżeli umówimy się z Tobą, że prace zakończymy w poniedziałek - to znaczy, że tak będzie.

uslugi-remontowe-ikona

STARANNOŚĆ
NA KAŻDYM ETAPIE

Nie uznajemy prowizorki, dlatego wszystkie prace wykonujemy tak jak należy, czyli dokładnie.

uslugi-remontowe-ikona

ESTETYCZNE
WYKOŃCZENIE PROJEKTU

Dbamy o detale. Dzięki temu nasze realizacje wyróżniają się wyjątkową estetyką.

uslugi-remontowe-ikona

LUDZIE
GODNI ZAUFANIA

Wybierając nasze usługi masz pewność, że wykonają je fachowcy, którzy przychodząc do pracy - zajmują się wyłącznie pracą.

uslugi-remontowe-ikona

WSPÓŁPRACA
NA JASNYCH ZASADACH

Informujemy naszych Klientów o szacunkowych kosztach zlecenia. Dzięki temu wiesz, że nie poniesiesz żadnych ukrytych opłat.

uslugi-remontowe-ikona

PORADY
SPECJALISTÓW

Korzystając z naszych usług, zawsze możesz liczyć na nieodpłatne porady, dotyczące realizacji Twojego projektu.

Kontakt

Planujesz remont? Zależy Ci na solidnym i terminowym wykonaniu prac? Wezwij naszą ekipę! Czekamy na Twój sygnał pod numerem: 514-562-800. Możesz także napisać do nas wiadomość e-mail kontakt[@]remontada.pl lub skontaktować się z nami poprzez formularz widoczny na stronie.

Działamy na terenie Śląska. Wykonujemy także większe zlecenia na obszarze całego kraju.

15 + 15 =

Potrzebujesz wyceny przed zamówieniem usługi? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści przeprowadzają darmowe wyceny na terenie następujących miast:

Będzin, Bieruń, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Katowice, Koziegłowy, Lędziny, Libiąż, Łaziska Górne, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pyskowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sosnowiec, Świętochłowice, Sławków, Tarnowskie Góry, Tychy, Wojkowice, Zabrze, Zawiercie, Żory.