REMONTUJEMY! NA SZÓSTKĘ... Z PLUSEM!

TWOJA EKIPA REMONTOWA
ZADZWOŃ PO DARMOWĄ WYCENĘ!514-562-800

Malowanie

Malowanie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne! Nie musisz już szukać fachowców, którzy pomogą Ci uporać się z remontem! Znalazłeś godną zaufania firmę, która wszystkim swoim Klientom gwarantuje profesjonalne malowanie powierzchni – ścian i sufitów!

W naszej ofercie znajduje się kompleksowe odświeżanie ścian (wewnętrznych i zewnętrznych) oraz sufitów. Pracujemy także na powierzchniach wymagających uprzedniego przygotowania do malowania (naprawa usterek, uzupełnianie ubytków, montaż płyt gipsowo-kartonowych, etc.). Współpracujemy również z firmą, zajmującą się myciem elewacji (zobacz ofertę).

W pracy stosujemy tradycyjne oraz nowoczesne metody aplikacji farb. Sięgamy zarówno po sprawdzone narzędzia, m.in. pędzle czy wałki, jak i posługujemy się urządzeniami, które pozwalają nam na wprowadzanie niestandardowych rozwiązań, np. malowanie natryskowe. Dzięki temu, że posługujemy się różnymi technikami i zawsze potrafimy dobrać najlepszą metodę pracy dla danego zlecenia – osiągamy najlepsze rezultaty!

Farby lub inne substancje kryjące nanosimy zawsze według życzenia Klienta. Oferujemy także darmowe doradztwo w zakresie wyboru farb i sposobu ich aplikacji – zwłaszcza pod kątem przeznaczenia danego pomieszczenia, doboru koloru do wystroju przestrzeni oraz wyposażenia. Podczas pracy zapewniamy zabezpieczenie podłóg, elementów wykończeniowych oraz ochronę znajdujących się w pomieszczeniu przedmiotów.

Gwarantujemy fachowe pokrycie całych powierzchni oraz profesjonalne wprowadzanie akcentów kolorystycznych (pasów, wzorów, szablonów i innych). Obsługujemy Klientów indywidualnych oraz firmy. Mamy doświadczenie w malowaniu domów, mieszkań oraz  szeroko rozumianych pomieszczeń innego typu, np. hoteli, restauracji, sklepów, placówek szkolno-wychowawczych i opiekuńczych, hali, magazynów, obiektów przemysłowych, itp.

Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy że zadzwonisz pod numer: 514-562-800. Preferujesz kontakt mailowy? Napisz do nas na adres: kontakt@remontada.pl albo wyślij wiadomość przez widoczny na stronie formularz kontaktowy. Czekamy na Twój sygnał!

NASZA FIRMA TO DOBRY WYBÓR!

uslugi-remontowe-ikona

TERMINOWE
WYKONANIE PRAC

Jeżeli umówimy się z Tobą, że prace zakończymy w poniedziałek - to znaczy, że tak będzie.

uslugi-remontowe-ikona

STARANNOŚĆ
NA KAŻDYM ETAPIE

Nie uznajemy prowizorki, dlatego wszystkie prace wykonujemy tak jak należy, czyli dokładnie.

uslugi-remontowe-ikona

ESTETYCZNE
WYKOŃCZENIE PROJEKTU

Dbamy o detale. Dzięki temu nasze realizacje wyróżniają się wyjątkową estetyką.

uslugi-remontowe-ikona

LUDZIE
GODNI ZAUFANIA

Wybierając nasze usługi masz pewność, że wykonają je fachowcy, którzy przychodząc do pracy - zajmują się wyłącznie pracą.

uslugi-remontowe-ikona

WSPÓŁPRACA
NA JASNYCH ZASADACH

Informujemy naszych Klientów o szacunkowych kosztach zlecenia. Dzięki temu wiesz, że nie poniesiesz żadnych ukrytych opłat.

uslugi-remontowe-ikona

PORADY
SPECJALISTÓW

Korzystając z naszych usług, zawsze możesz liczyć na nieodpłatne porady, dotyczące realizacji Twojego projektu.

Kontakt

Planujesz remont? Zależy Ci na solidnym i terminowym wykonaniu prac? Wezwij naszą ekipę! Czekamy na Twój sygnał pod numerem: 514-562-800. Możesz także napisać do nas wiadomość e-mail kontakt[@]remontada.pl lub skontaktować się z nami poprzez formularz widoczny na stronie.

Działamy na terenie Śląska. Wykonujemy także większe zlecenia na obszarze całego kraju.

9 + 4 =

Potrzebujesz wyceny przed zamówieniem usługi? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści przeprowadzają darmowe wyceny na terenie następujących miast:

Będzin, Bieruń, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Katowice, Koziegłowy, Lędziny, Libiąż, Łaziska Górne, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pyskowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sosnowiec, Świętochłowice, Sławków, Tarnowskie Góry, Tychy, Wojkowice, Zabrze, Zawiercie, Żory.