REMONTUJEMY! NA SZÓSTKĘ... Z PLUSEM!

TWOJA EKIPA REMONTOWA
ZADZWOŃ PO DARMOWĄ WYCENĘ!514-562-800

Układanie paneli ściennych

Nie pozwól na to, by ktoś zepsuł Twoje marzenia o pięknych ścianach! Wybierz wyjątkowe rozwiązanie, jakim są panele ścienne i zleć ich montaż profesjonalistom!

Panele ścienne to coś więcej niż ponadczasowy wynalazek. To możliwość zorganizowania niepowtarzalnego wystroju pomieszczeń – mieszkalnych oraz użytkowych (np. firmowych) – w sposób klasyczny lub modernistyczny. Szczególnie często Klienci decydują się na montaż paneli ściennych w sypialniach oraz pokojach dziecięcych i przedpokojach, a także w pomieszczeniach biurowych czy wystawowych. Rynek podsuwa nam szeroki wybór paneli – wykonanych z różnych materiałów, w niezliczonych wzorach i kolorach. Bogata oferta paneli otwiera przed Tobą nieograniczone możliwości aranżacji ścian. Z naszą pomocą przy montażu, Twoje ściany będą prezentować się jeszcze piękniej!

W ramach świadczonej przez naszą firmę usługi układania paneli ściennych gwarantujemy:

  • profesjonalne prace w oparciu o dobraną do rodzaju paneli technikę układania oraz zasadę dylatacji (zachowanie wymaganych odstępów jako zabezpieczenie na wypadek ewentualnego rozszerzania się paneli, np. na skutek działania temperatury)
  • wybór metody montażu dostosowanej do typu paneli (np. klej, uchwyty, metody łączone)
  • wykonanie wszystkich niezbędnych pomiarów
  • przycięcie paneli na wymiar – tak, aby nie kolidowały z innymi elementami wyposażenia (drzwi, progi, itd.)
  • dokładne pokrycie panelami ściennymi powierzchni całych ścian (np. przedpokój wyłożony panelami drewnianymi), jak i wskazanych przez Klienta fragmentów powierzchni (np. zagłówki tapicerowane w sypialni)
  • porady dotyczące wyboru najlepszych paneli, dostosowanych do wymagań pomieszczenia i spełniających Twoje oczekiwania
  • darmową pomoc w doborze artykułów dodatkowych (np. listwy wykończeniowe, „zszywki” i inne)
  • bezpłatne informacje na temat pielęgnacji i konserwacji Twoich paneli ściennych (zalecane sposoby czyszczenia, preparaty, itd.)

Higieniczne, łatwe w utrzymaniu i wyjątkowo estetyczne rozwiązanie, jakim są panele ścienne, znajduje się w zasięgu Twojej ręki! Z naszej oferty skorzystały setki zadowolonych Klientów – dołącz do ich grona! Już wkrótce profesjonalnie położone panele mogą zdobić Twoje ściany!

Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy że zadzwonisz pod numer: 514-562-800. Preferujesz kontakt mailowy? Napisz do nas na adres: kontakt@remontada.pl albo wyślij wiadomość przez widoczny na stronie formularz kontaktowy. Czekamy na Twój sygnał!

NASZA FIRMA TO DOBRY WYBÓR!
uslugi-remontowe-ikona

TERMINOWE
WYKONANIE PRAC

Jeżeli umówimy się z Tobą, że prace zakończymy w poniedziałek - to znaczy, że tak będzie.

uslugi-remontowe-ikona

STARANNOŚĆ
NA KAŻDYM ETAPIE

Nie uznajemy prowizorki, dlatego wszystkie prace wykonujemy tak jak należy, czyli dokładnie.

uslugi-remontowe-ikona

ESTETYCZNE
WYKOŃCZENIE PROJEKTU

Dbamy o detale. Dzięki temu nasze realizacje wyróżniają się wyjątkową estetyką.

uslugi-remontowe-ikona

LUDZIE
GODNI ZAUFANIA

Wybierając nasze usługi masz pewność, że wykonają je fachowcy, którzy przychodząc do pracy - zajmują się wyłącznie pracą.

uslugi-remontowe-ikona

WSPÓŁPRACA
NA JASNYCH ZASADACH

Informujemy naszych Klientów o szacunkowych kosztach zlecenia. Dzięki temu wiesz, że nie poniesiesz żadnych ukrytych opłat.

uslugi-remontowe-ikona

PORADY
SPECJALISTÓW

Korzystając z naszych usług, zawsze możesz liczyć na nieodpłatne porady, dotyczące realizacji Twojego projektu.

Kontakt

Planujesz remont? Zależy Ci na solidnym i terminowym wykonaniu prac? Wezwij naszą ekipę! Czekamy na Twój sygnał pod numerem: 514-562-800. Możesz także napisać do nas wiadomość e-mail kontakt[@]remontada.pl lub skontaktować się z nami poprzez formularz widoczny na stronie.

Działamy na terenie Śląska. Wykonujemy także większe zlecenia na obszarze całego kraju.

5 + 11 =

Potrzebujesz wyceny przed zamówieniem usługi? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści przeprowadzają darmowe wyceny na terenie następujących miast:

Będzin, Bieruń, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Katowice, Koziegłowy, Lędziny, Libiąż, Łaziska Górne, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pyskowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sosnowiec, Świętochłowice, Sławków, Tarnowskie Góry, Tychy, Wojkowice, Zabrze, Zawiercie, Żory.