REMONTUJEMY! NA SZÓSTKĘ... Z PLUSEM!

TWOJA EKIPA REMONTOWA
ZADZWOŃ PO DARMOWĄ WYCENĘ!514-562-800

Cyklinowanie

Czy Ty też zastanawiasz się jak dbać o parkiet lub jak czyścić parkiet? Każdy parkiet wymaga odpowiedniej pielęgnacji, aby mógł cieszyć swoim pięknym wyglądem i dobrze funkcjonować. A specjalnie do tego przeznaczonym zabiegiem jest cyklinowanie. Na czym polega cyklinowanie parkietu i co to jest?

Cyklinowanie parkietu to delikatne szlifowanie jego powierzchni. Celem jest usunięcie wierzchniej, zniszczonej powierzchni drewna. Wykorzystuje się do tego różne maszyny i urządzenia stolarskie. Ważne jest, aby cyklinowanie parkietu wykonywała osoba z doświadczeniem, ponieważ bardzo łatwo można uszkodzić parkiet. Cyklinowanie parkietu zwykle rozpoczyna się od wstępnego szlifowania grubszym papierem ściernym. Następnie wykańcza się powierzchnię parkietu tak, aby otrzymać pożądany stopień gładkości. Po wykonaniu tych czynności przechodzi się do szlifowania parkietu.

Oprócz samego profesjonalnego cyklinowania parkietu, nasi pracownicy przy okazji wypełnią ewentualne ubytki lub szczeliny między deskami parkietu. Ale to nie jedyna korzyść, jaką przynosi cyklinowanie parkietu przez naszych pracowników.

Spójrz na podsumowanie możliwych zalet takiego wyboru:

– profesjonalne cyklinowanie parkietu,
– wypełnianie ubytków w parkiecie,
– szpachlowanie i lakierowanie parkietu,
– olejowanie i woskowanie parkietu,
– gładki i błyszczący parkiet,
– porady jak dbać o parkiet,
– fachowe wykonanie w rozsądnej cenie,
– ekipa, która dotrzymuje terminu i dba o czystość,
– najszybszy możliwy termin,
– zwiększenie odporności parkietu na zabrudzenia i ścieranie,
– wysoki połysk parkietu.

Jeśli w Twoim domu lub mieszkaniu podłogi zdobi parkiet, zadbaj o niego. Nawet jeśli już od dłuższego czasu zadajesz sobie pytanie „Jak naprawić zniszczony parkiet?” lub „Jak odnowić parkiet?”, nasi pracownicy na pewno znajdą sposób i radę na wszelkie problemy z parkietem. Ich doświadczenie i profesjonalny sprzęt na pewno pozwolą Ci znowu cieszyć się pięknym i błyszczącym parkietem. Dlatego skontaktuj się z nami jak najszybciej i zarezerwuj dla siebie pierwszy wolny termin!

 

NASZA FIRMA TO DOBRY WYBÓR!
uslugi-remontowe-ikona

TERMINOWE
WYKONANIE PRAC

Jeżeli umówimy się z Tobą, że prace zakończymy w poniedziałek - to znaczy, że tak będzie.

uslugi-remontowe-ikona

STARANNOŚĆ
NA KAŻDYM ETAPIE

Nie uznajemy prowizorki, dlatego wszystkie prace wykonujemy tak jak należy, czyli dokładnie.

uslugi-remontowe-ikona

ESTETYCZNE
WYKOŃCZENIE PROJEKTU

Dbamy o detale. Dzięki temu nasze realizacje wyróżniają się wyjątkową estetyką.

uslugi-remontowe-ikona

LUDZIE
GODNI ZAUFANIA

Wybierając nasze usługi masz pewność, że wykonają je fachowcy, którzy przychodząc do pracy - zajmują się wyłącznie pracą.

uslugi-remontowe-ikona

WSPÓŁPRACA
NA JASNYCH ZASADACH

Informujemy naszych Klientów o szacunkowych kosztach zlecenia. Dzięki temu wiesz, że nie poniesiesz żadnych ukrytych opłat.

uslugi-remontowe-ikona

PORADY
SPECJALISTÓW

Korzystając z naszych usług, zawsze możesz liczyć na nieodpłatne porady, dotyczące realizacji Twojego projektu.

Kontakt

Planujesz remont? Zależy Ci na solidnym i terminowym wykonaniu prac? Wezwij naszą ekipę! Czekamy na Twój sygnał pod numerem: 514-562-800. Możesz także napisać do nas wiadomość e-mail kontakt[@]remontada.pl lub skontaktować się z nami poprzez formularz widoczny na stronie.

Działamy na terenie Śląska. Wykonujemy także większe zlecenia na obszarze całego kraju.

1 + 14 =

Potrzebujesz wyceny przed zamówieniem usługi? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści przeprowadzają darmowe wyceny na terenie następujących miast:

Będzin, Bieruń, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Katowice, Koziegłowy, Lędziny, Libiąż, Łaziska Górne, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pyskowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sosnowiec, Świętochłowice, Sławków, Tarnowskie Góry, Tychy, Wojkowice, Zabrze, Zawiercie, Żory.