REMONTUJEMY! NA SZÓSTKĘ... Z PLUSEM!

TWOJA EKIPA REMONTOWA
ZADZWOŃ PO DARMOWĄ WYCENĘ!514-562-800

Opinie naszych klientów

opinie-klientow-ikona

Zleciłam firmie położenie paneli w pokoju córki i jestem bardzo zadowolona z prac. Panele leżą równo, nie ma żadnych szczelin, a prace przebiegły bardzo szybko i sprawnie. Polecam.

BEATA GANCARZ

opinie-klientow-ikona

Firma wykonywała u mnie remont mieszkania, z którego jestem bardzo zadowolona. Pracownicy firmy są bardzo przyjaźni. Powierzone im prace wykonują z wielkim zaangażowaniem i dokładnością.

ZENONA Z MYSŁOWIC

opinie-klientow-ikona

Zlecenie na malowanie altany ogrodowej zostało przyjęte od razu i odbyło się zgodnie z planem, czysto i w terminie, a altana została dokładnie odświeżona za pomocą malowania natryskiem.

ALEKSANDRA SOBOŃ

opinie-klientow-ikona

Firma profesjonalnie i bez zarzutu wykonała zlecone prace remontowe w zakresie odnowienia i odmalowania ścian oraz wymiany podłogi w salonie, dzięki czemu nasza ekspozycja naprawdę świetnie prezentuje się na tle tak odświeżonej przestrzeni.

SALON MEBLOWY, SOSNOWIEC

opinie-klientow-ikona

Przeprowadzony przez firmę kompleksowy remont naszego salonu optycznego przebiegał zgodnie z ustaleniami, przyniósł oczekiwane efekty i zakończył się w umówionym terminie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego, jak i okresu współpracy i otrzymanych porad, dzięki którym efekt końcowy okazał się jeszcze lepszy.

ZAKŁAD OPTYCZNY, DĄBROWA GÓRNICZA

opinie-klientow-ikona

Cenimy sobie długą i owocną współpracę z firmą. Oferowane przez nią usługi remontowe są godne polecenia, a szefostwu i pracownikom można ze spokojem zaufać i powierzyć wszystkie zlecenia – nawet te wyjątkowo trudne czy nietypowe. Wszystko, czego się podejmują, zostaje świetnie zrealizowane.

TAPICARE

opinie-klientow-ikona

Dziękuję za fachowe wytapetowanie mojego pokoju! Sam pewnie męczyłbym się z tym tygodniami, a na koniec wszystko zepsuł. Jeszcze raz dzięki, panowie! Aha, no i oczywiście polecam firmę!

PATRYK

opinie-klientow-ikona

Polecamy tę firmę jako solidnego partnera i godnego zaufania współpracownika. Świadczą usługi remontowe na najwyższym poziomie.

DEZYNFEUSZ - OGÓLNOPOLSKA SIEĆ USŁUG DDD

opinie-klientow-ikona

Jesteśmy bardzo zadowoleni z remontu przeprowadzonego przez Państwa firmę. Odświeżanie ścian oraz panele na podłogę zostały wykonane czysto, szybko i profesjonalnie.

MONIKA I ŁUKASZ

Podziel się swoim zdaniem!

Napisz, co sądzisz o współpracy z nami!

2 + 9 =

NASZA FIRMA TO DOBRY WYBÓR!
uslugi-remontowe-ikona

TERMINOWE
WYKONANIE PRAC

Jeżeli umówimy się z Tobą, że prace zakończymy w poniedziałek - to znaczy, że tak będzie.

uslugi-remontowe-ikona

STARANNOŚĆ
NA KAŻDYM ETAPIE

Nie uznajemy prowizorki, dlatego wszystkie prace wykonujemy tak jak należy, czyli dokładnie.

uslugi-remontowe-ikona

ESTETYCZNE
WYKOŃCZENIE PROJEKTU

Dbamy o detale. Dzięki temu nasze realizacje wyróżniają się wyjątkową estetyką.

uslugi-remontowe-ikona

LUDZIE
GODNI ZAUFANIA

Wybierając nasze usługi masz pewność, że wykonają je fachowcy, którzy przychodząc do pracy - zajmują się wyłącznie pracą.

uslugi-remontowe-ikona

WSPÓŁPRACA
NA JASNYCH ZASADACH

Informujemy naszych Klientów o szacunkowych kosztach zlecenia. Dzięki temu wiesz, że nie poniesiesz żadnych ukrytych opłat.

uslugi-remontowe-ikona

PORADY
SPECJALISTÓW

Korzystając z naszych usług, zawsze możesz liczyć na nieodpłatne porady, dotyczące realizacji Twojego projektu.

Kontakt

Planujesz remont? Zależy Ci na solidnym i terminowym wykonaniu prac? Wezwij naszą ekipę! Czekamy na Twój sygnał pod numerem: 514-562-800. Możesz także napisać do nas wiadomość e-mail kontakt[@]remontada.pl lub skontaktować się z nami poprzez formularz widoczny na stronie.

Działamy na terenie Śląska. Wykonujemy także większe zlecenia na obszarze całego kraju.

7 + 11 =

Potrzebujesz wyceny przed zamówieniem usługi? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści przeprowadzają darmowe wyceny na terenie następujących miast:

Będzin, Bieruń, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Katowice, Koziegłowy, Lędziny, Libiąż, Łaziska Górne, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pyskowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sosnowiec, Świętochłowice, Sławków, Tarnowskie Góry, Tychy, Wojkowice, Zabrze, Zawiercie, Żory.