REMONTUJEMY! NA SZÓSTKĘ... Z PLUSEM!

TWOJA EKIPA REMONTOWA
ZADZWOŃ PO DARMOWĄ WYCENĘ!514-562-800

Kafelkowanie

Marzysz o łazience wyłożonej pięknymi kafelkami? Chciałbyś ochronić ściany w kuchni przed trwałymi zabrudzeniami, kładąc na nich kafelki? A może Twojemu balkonowi przydałoby się profesjonalne kafelkowanie? Zgłoś się do nas! Nasi specjaliści z powodzeniem wyręczą Cię w tych wszystkich czynnościach! Oferowana przez naszą firmę usługa kafelkowania obejmuje:

 • sprawdzenie powierzchni, na której mają znaleźć się kafelki (równość, symetria wypukłości, itd.)
 • przygotowanie powierzchni pod kafelkowanie (dobraną pod kątem danego zlecenia metodą – czyszczenie, wyrównywanie, wylewka samopoziomująca, gruntowanie, ponowne poziomowanie i inne)
 • zabezpieczenie kafelków przed pękaniem (m.in. za pomocą specjalistycznej siatki)
 • dokładne pomiary
 • fachowe i bezpieczne docinanie kafli
 • profesjonalne układanie kafli (bez ryzyka zniszczenia kafli czy ich trwałego zabrudzenia, np. zaprawą klejową)
 • prace mające na celu zapewnienie maksymalnej przyczepności (jako zabezpieczenie przed „odchodzeniem” kafli od powierzchni i gwarancja ich dobrego przylegania)
 • układanie płytek stylem wybranym przez Klienta (styl klasyczny, styl klasyczny z przesunięciem – tzw. „mijanka”, styl caro)
 • wypełnianie przestrzeni między kaflami (fugowanie)
 • wszystkie niezbędne narzędzia usprawniające wykonywanie prac (m.in. grzebienie, gąbki, maszynki z nożykami diamentowymi – różnych typów i szereg innych narzędzi)
 • pomoc w wyborze kafelków – dopasowanych do typu pomieszczenia, jego powierzchni i przeznaczenia (antypoślizgowe, mrozoodporne, wodoodporne i inne)
 • pomoc w doborze akcesoriów niezbędnych do kafelkowania (cokolików, kantów, klinów-kołków, krzyżyków, winkli, itd.) oraz środków (m.in. zapraw, preparatów do gruntowania)
 • pomoc w usuwaniu (skuwaniu) starych kafelków – po wcześniejszym uzgodnieniu
 • indywidualną wycenę adekwatną do zakresu wykonywanych prac (wielkość i typ kafelkowanej powierzchni, rodzaj obiektu, metody działania, itd.).

Już od lat pomagamy naszym Klientom – indywidualnym oraz firmom – w układaniu kafelków. Razem z Wami troszczymy się o wygląd Waszych przestrzeni – mieszkalnych, biurowych czy innych – i razem z Wami cieszymy się z fantastycznych efektów końcowych! Nie musisz samodzielnie zmagać się z kafelkowaniem! Możesz zlecić to zadanie profesjonalistom!

Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy że zadzwonisz pod numer: 514-562-800. Preferujesz kontakt mailowy? Napisz do nas na adres: kontakt@remontada.pl albo wyślij wiadomość przez widoczny na stronie formularz kontaktowy. Czekamy na Twój sygnał!

NASZA FIRMA TO DOBRY WYBÓR!
uslugi-remontowe-ikona

TERMINOWE
WYKONANIE PRAC

Jeżeli umówimy się z Tobą, że prace zakończymy w poniedziałek - to znaczy, że tak będzie.

uslugi-remontowe-ikona

STARANNOŚĆ
NA KAŻDYM ETAPIE

Nie uznajemy prowizorki, dlatego wszystkie prace wykonujemy tak jak należy, czyli dokładnie.

uslugi-remontowe-ikona

ESTETYCZNE
WYKOŃCZENIE PROJEKTU

Dbamy o detale. Dzięki temu nasze realizacje wyróżniają się wyjątkową estetyką.

uslugi-remontowe-ikona

LUDZIE
GODNI ZAUFANIA

Wybierając nasze usługi masz pewność, że wykonają je fachowcy, którzy przychodząc do pracy - zajmują się wyłącznie pracą.

uslugi-remontowe-ikona

WSPÓŁPRACA
NA JASNYCH ZASADACH

Informujemy naszych Klientów o szacunkowych kosztach zlecenia. Dzięki temu wiesz, że nie poniesiesz żadnych ukrytych opłat.

uslugi-remontowe-ikona

PORADY
SPECJALISTÓW

Korzystając z naszych usług, zawsze możesz liczyć na nieodpłatne porady, dotyczące realizacji Twojego projektu.

Kontakt

Planujesz remont? Zależy Ci na solidnym i terminowym wykonaniu prac? Wezwij naszą ekipę! Czekamy na Twój sygnał pod numerem: 514-562-800. Możesz także napisać do nas wiadomość e-mail kontakt[@]remontada.pl lub skontaktować się z nami poprzez formularz widoczny na stronie.

Działamy na terenie Śląska. Wykonujemy także większe zlecenia na obszarze całego kraju.

12 + 6 =

Potrzebujesz wyceny przed zamówieniem usługi? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści przeprowadzają darmowe wyceny na terenie następujących miast:

Będzin, Bieruń, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Katowice, Koziegłowy, Lędziny, Libiąż, Łaziska Górne, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pyskowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sosnowiec, Świętochłowice, Sławków, Tarnowskie Góry, Tychy, Wojkowice, Zabrze, Zawiercie, Żory.