Malowanie Tychy

Pochodzisz z Tychów? Chcesz wymalować ściany w swoim mieszkaniu? Szukasz osób, które zajmą się Twoim biurem? Mamy na to sposób! Przygotowaliśmy specjalną ofertę, z której będziesz na pewno zadowolony!

Warto poznać naszą ofertę i cieszyć się spokojem i dobrze wymalowanymi ścianami!

Sprawdź naszą ofertę!

Jak działamy? Poznaj kilka kroków!

Nasze działania zaczynamy zawsze od stworzenia audytu. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami poprzez maila lub zadzwoń pod numer telefonu 799 353 498. W początkowej fazie warto określić, ile metrów kwadratowych trzeba pomalować. Sprawdzamy również stan powierzchni oraz przedstawimy dokładny plan realizacji. Gwarantujemy umowę współpracy. Zadzwoń do nas albo napisz, a my odpowiemy na Twoje wątpliwości i pytania.

Drugim etapem naszego działania jest malowanie. Dostarczamy do naszego klienta odpowiednie kolory farb. Do dyspozycji klientów pozostaje skorzystanie z palety Dulux EasyCare. Nasza ekipa malarska jest gotowa stawić czoła każdemu wyzwaniu, dzięki dobremu przeszkoleniu. Warto zaufać najlepszym!

Możesz być pewny, że zajmiemy się zabezpieczeniem Twojego mieszkania przed nieładem. Ważne jest dla nas zachowanie porządku i dokładność. Zaufaj nam.

Zastanawiasz się nad trzecim etapem? Podczas niego następuje odbiór realizacji oraz kwestie formalne. Już niedługo będziesz mógł cieszyć się z czystego i dobrze wymalowanego pomieszczenia!

Kolejnym krokiem jest podpisanie protokołu prac malarskich. Wtedy uzyskasz fakturę z kwotą, którą musisz zapłacić. Opłata wykonywana jest przelewem. I teraz, pozostaje się cieszyć ładnym i czystym wnętrzem!

Czym się kierujemy przy wykonywaniu usługi?

Jesteśmy na rynku już od wielu lat — nauczyliśmy się dobierać najlepsze rozwiązania, aby wykonywać pracę na najwyższym poziomie. Chcemy, aby oferta była odpowiednia do każdego klienta. Sprawdź, co nas wyróżnia!

Na rynku wyróżniamy się sumiennością, profesjonalizmem oraz solidnością pracy – te wszystkie cechy sprawiają, że jesteśmy najlepsi. Udało się pomóc wielu tysiącom osób i wymalować wiele pomieszczeń!

Chcemy dalej się rozwijać, aby pomagać w realizacji indywidualnych oczekiwań każdego z naszych klientów. Dbamy o wysoką jakość naszych usług — przekonaj się sam!

Gwarancja niezmienności ceny!

W obecnych czasach ceny rosną bardzo szybko, ale my gwarantujemy, że opłata za naszą usługę nie wzrośnie! Poparte jest to zabezpieczeniem w postaci Gwarancji Jakości.

Z nami zyskasz pewność, nie pojawią się żadne ukryte koszty i nic Ciebie nie powinno zaskoczyć. Zdobądź więcej informacji i zacznij cieszyć się ładnym wnętrzem.

Jeśli jesteś z Tychów, to warto skorzystać z tej atrakcyjnej oferty. Możemy pochwalić się wieloma sukcesami na rynku. Staramy cały czas się rozwijać, profesjonalnie podchodzimy do powierzonych nam obowiązków. Nie spoczywamy na laurach. Cały czas działamy, aby nasi klienci mogli cieszyć się czystością i dobrą jakością przeprowadzonej realizacji.