REMONTUJEMY! NA SZÓSTKĘ... Z PLUSEM!

TWOJA EKIPA REMONTOWA
ZADZWOŃ PO DARMOWĄ WYCENĘ!514-562-800

Malowanie Katowice

Jesteś z Katowic i poszukujesz specjalistów, którzy zajmą się malowaniem? Dobrze trafiłeś! Z nami uzyskasz gwarancję dobrze wykonanej usługi dzięki rzetelnemu podejściu, solidnym narzędziom i nowatorskiej technologii. Zapoznaj się z naszą ofertą, a będziesz się już niedługo mógł cieszyć ze świeżo wymalowanych ścian.

Możesz na nas liczyć!

Do powierzonych nam zadań podchodzimy profesjonalnie. Nasza współpraca zaczyna się od omówienia zlecenia, a kończy na pełnej realizacji. Przykładamy dużą wagę do szczegółów, bo wierzymy, że one świadczą o końcowym sukcesie. Naszym celem jest osiągnięcie jak najlepszych rezultatów i, aby klient był zadowolony z efektów.

Czas jest na wagę złota, dlatego nasze usługi wykonujemy bez zbędnej zwłoki i zawsze na czas. Dotrzymujemy terminu i możesz liczyć na  sprawne działanie z  naszej strony.

Nasze usługi są na najwyższym poziomie

Przed podjęciem się zlecenia dokładnie je analizujemy i przedstawiamy klientowi indywidualną wycenę. Z nami zyskasz pewność, że cena naszej usług nie wzrośnie, ani nie poniesiesz żadnych ukrytych kosztów. Dodatkowo nasze usługi objęte są Gwarancją Jakości. Zaufaj najlepszym!

Wyróżnia nas też solidność realizowanych projektów. Gwarantujemy klientom, że wykonana przez nas usługa będzie służyć przez kolejne lata. Solidne narzędzia, nowatorskie technologie i bezpieczne środki wyróżniają nas na rynku i świadczą o naszej solidności. Wierzymy, że dzięki najlepszym komponentom i dużym doświadczeniu jesteśmy zrealizować wszystkie pomysły naszych klientów.

Porządek to podstawa

Zdajemy sobie sprawę, że podczas malowania panuje bałagan. Lecz z nami możesz mieć pewność, że zostawimy po sobie porządek. Zależy nam na zachowaniu staranności i ostrożności — zrobimy wszystko, aby nie pojawiły się żadne szkody.

Duże doświadczenie to nasz atut

Działamy na rynku już od dłuższego czasu. Możemy pochwalić się doświadczonymi i wykwalifikowanymi pracownikami. Dzięki czemu każda realizacja będzie niezwykle udana! Cały czas rozwijamy nasze kompetencje oraz podwyższamy umiejętności. Bez wątpienia, można powiedzieć, że jesteśmy specjalistami!

Masz ciekawy pomysł, ale nie wiesz jak to zrobić? Jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów, gdyż chcemy osiągnąć jak najlepszy rezultat. Skontaktuj się z nami, a uzyskasz więcej informacji!

Zastanawiasz się, jak wygląda realizacja naszej usługi? Po pierwsze, umów się na wizytę mailowo lub telefonicznie. Ustalimy wtedy wszelkie szczegóły i podpiszemy umowę. Następnie zaczniemy realizować usługę. Na koniec podpisujesz protokół odbioru prac malarskich, opłacasz rachunek i cieszysz się z nowego wnętrza!

Jeśli jesteś z Katowic —  nie zastanawiaj się! Skontaktuj się z nami telefonicznie, a z dużą chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

NASZA FIRMA TO DOBRY WYBÓR!
uslugi-remontowe-ikona

TERMINOWE
WYKONANIE PRAC

Jeżeli umówimy się z Tobą, że prace zakończymy w poniedziałek - to znaczy, że tak będzie.

uslugi-remontowe-ikona

STARANNOŚĆ
NA KAŻDYM ETAPIE

Nie uznajemy prowizorki, dlatego wszystkie prace wykonujemy tak jak należy, czyli dokładnie.

uslugi-remontowe-ikona

ESTETYCZNE
WYKOŃCZENIE PROJEKTU

Dbamy o detale. Dzięki temu nasze realizacje wyróżniają się wyjątkową estetyką.

uslugi-remontowe-ikona

LUDZIE
GODNI ZAUFANIA

Wybierając nasze usługi masz pewność, że wykonają je fachowcy, którzy przychodząc do pracy - zajmują się wyłącznie pracą.

uslugi-remontowe-ikona

WSPÓŁPRACA
NA JASNYCH ZASADACH

Informujemy naszych Klientów o szacunkowych kosztach zlecenia. Dzięki temu wiesz, że nie poniesiesz żadnych ukrytych opłat.

uslugi-remontowe-ikona

PORADY
SPECJALISTÓW

Korzystając z naszych usług, zawsze możesz liczyć na nieodpłatne porady, dotyczące realizacji Twojego projektu.

Kontakt

Planujesz remont? Zależy Ci na solidnym i terminowym wykonaniu prac? Wezwij naszą ekipę! Czekamy na Twój sygnał pod numerem: 514-562-800. Możesz także napisać do nas wiadomość e-mail kontakt[@]remontada.pl lub skontaktować się z nami poprzez formularz widoczny na stronie.

Działamy na terenie Śląska. Wykonujemy także większe zlecenia na obszarze całego kraju.

13 + 1 =

Potrzebujesz wyceny przed zamówieniem usługi? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści przeprowadzają darmowe wyceny na terenie następujących miast:

Będzin, Bieruń, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Katowice, Koziegłowy, Lędziny, Libiąż, Łaziska Górne, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pszczyna, Pyskowice, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sosnowiec, Świętochłowice, Sławków, Tarnowskie Góry, Tychy, Wojkowice, Zabrze, Zawiercie, Żory.