Malowanie Bytom

Pochodzisz z Bytomia i szukasz osób, które wesprą Cię podczas malowania? Mamy dla Ciebie dobrą ofertę, z której na pewno będziesz zadowolony! Poznaj szerzej naszą ofertę i już niedługo będziesz mógł cieszyć się dobrze wymalowanymi ścianami.

Porządek i solidność to nasze cechy!

Nasze usługi cechują się indywidualnością i wysokim poziomem realizacji. Dajemy gwarancję, że podczas malowania nic nie zostanie zniszczone. Co ważne, nasze realizacje wykonujemy zawsze na czas! Nigdy się nie spóźniamy. 

Każde nasze zlecenie to nowe wyzwanie — tak do niego podchodzimy. Z dużą pasją, zainteresowaniem i indywidualnością. Mamy dla Ciebie przygotowane ciekawe rozwiązania! Sprawdź nas!

Co ważne, działamy też szybko, bez zbędnej zwłoki. Każdemu obecnie zależy na czasie, dlatego wykonujemy naszą usługę szybko i skutecznie. Wiemy, jak ważny jest czas, dlatego doskonale nim gospodarujemy. Przeprowadzamy malowanie niezwykle szybko i sprawnie — sam sprawdź.

Poznaj nasze cechy

Działamy na rynku już od wielu lat — staramy się dopasowywać ofertę pod indywidualne oczekiwania każdego klienta. Czy wiesz, co nas wyróżnia?

Możemy pochwalić się profesjonalizmem, sumiennością i solidnością wykonywanych praca. Do tej pory udało się pomalować ponad tysiąc pomieszczeń. Ale na tym nie kończymy — chcemy stawać się lepszym zespołem. Wszystko, aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom usług.

Możesz być pewny, że cena się nie zmieni!

Wiemy, że w obecnych czasach ważna jest niezmienność cen, a my to gwarantujemy naszym klientom. Masz zabezpieczenie w postaci Gwarancji Jakości. Masz pewność, że nie ma żadnych ukrytych kosztów i nic Cię nie zaskoczy. Dowiedz się więcej i ciesz się spokojem!

Początkowo, zajmujemy się analizą zlecenia, gdyż chcemy go najlepiej przygotować. Pod koniec prezentowane są efekty i dajemy klientowi do wglądu specjalną wycenę, która jest dostosowana do jego potrzeb. Nasi klienci mają czas do namysłu i wtedy podejmują finalną decyzję.

Zastanawiałeś się, jak wygląda zamówienie oraz realizacja prac malarskich?

Wpierw warto zacząć od przeprowadzenia audytu. Skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer telefonu 799 353 498 lub przez maila kontakt@dobremalowanie.pl. Na początku określimy, ile metrów kwadratowych trzeba pomalować, dodatkowo ocenimy stan powierzchni oraz zaplanujemy dokładny termin prac. Dodatkowo otrzymasz umowę współpracy. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy Tobie na resztę pytań i wątpliwości.

Kolejnym etapem jest malowanie. Nasza usługa jest realizowana poprzez dostarczenie przez klienta odpowiednich kolorów farb. Można też skorzystać z opcji palety Dulux EasyCare. Nasi specjaliści są przygotowani na każdą sytuację oraz doskonale przeszkoleni. Zabezpieczymy Twoje pomieszczenie przez zabrudzeniami. W swoich działaniach zwracamy uwagę na porządek i dokładność!

Trzecim etapem jest kwestia odbioru. Udało się zrealizować usługę! Teraz tylko trzeba podpisać protokół praca malarskich. Wtedy otrzymasz fakturę z kwotą do zapłacenia przelewem. I gotowe — ciesz się wnętrzem!

Jeśli pochodzisz z Bytomia, to dobrze trafiłeś! Zapewniamy kompleksową usługę z nowoczesnym sprzętem, a co ważne możemy pochwalić się dużym doświadczeniem na rynku! Za nami już tysiące obsłużonych klientów — nie czekaj, skontaktuj się z nami!